Ginga Nagareboshi Gin Weed

Forum o serii Ginga i także RPG

#1 2012-05-02 11:18:10

Dolar

Nastolatek

4541967
Skąd: Futago Pass
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Ulubiona piosenka z soundtracka

No właśnie... jaka jest/są wasze ulubione piosenki z tego anime? Ja preferuję z GNG: Shouri no uta, Hoero Gin, Otokotachi Nakamatachi, Tomorrow, Final Battle, Gatheret Strike, Run for a new future, Across the sea. Opening sam z siebie jest po prostu zajebisty. Ogółem cały soundtrack jest boski
a z GDW: opening, Tsuki akari, Way of the soldiers. Soundtrack GDW podoba mi się nieco mniej no ale cóż. Zespół Dohatsuten całkiem nieźle się spisał ^^ Takayuki Miyauchi też pokazał klasę śpiewając soundtrack GNG ^^


Ninja żyją tylko dla misji, nawet jeżeli prowadzi to do śmierci.Kurojaki... byłeś wierny swojej misji. Jesteś prawdziwym ninja... na zawsze! ~Akame

Offline

 

#2 2012-05-02 11:23:18

Riki

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 329
Punktów :   

Re: Ulubiona piosenka z soundtracka

Ja uwielbiam OP GNG w wersji japońskiej jak i koreańskiej Ogólnie lubię wszystkie soundtracki z GNG , ale jeden nie przypadł mi do gustu. Mianowicie Mystery 2 * nie mam go ściągniętego , ale słuchałam *. Z GDW : po prostu ending jest CHOLERNIE ZAJEBISTY ! Pani przyłapała mnie w damskiej toalecie * ba , chyba w liceum * na śpiewaniu tejże piosenki. Kiedy ktoś dzwoni odzywa mi się ,, His name is Weed '' . Jednak wolę troszkę muzyczkę z GNG.


Kocham mój pikselkowy av ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pathology.pun.pl www.metin2-serv.pun.pl www.shippuudenshinobi.pun.pl www.narutograonline.pun.pl www.magicznyszczecin.pun.pl